Log In

Team Overview: EWEB Windpower

Team News Ticker Embed This

Team Race History csv | json

Eugene Celebration - Coburg TT (Sep 6 2010)

Scott Goldstein Category 3 Men 38 / 38

Eugene Celebration - Celebration Crit (Sep 6 2010)

Scott Goldstein Category 3 Men 38 / 38

Eugene Celebration - Briggs Hill (Sep 5 2010)

Scott Goldstein Category 3 Men 33 / 38

Eugene Celebration - McBeth Prologue (Sep 4 2010)

Scott Goldstein Category 3 Men 23 / 38

OBRA Criterium Championships (Aug 22 2010)

Scott Goldstein Men Category 3 28 / 30

Co-Motion Classic - Coburg Road Race (Aug 1 2010)

Cameron/carson Bittle/bittle Tandem C 5 / 6

Co-Motion Classic - Kent Peterson Time Trial (Jul 31 2010)

Cameron/carson Bittle/bittle Tandem C 5 / 5

Firecracker Criterium (Jul 4 2010)

Scott Goldstein Men 3 9 / 14

Hutch's Twilight Crit Series #5 (Jun 29 2010)

Scott Goldstein Cat 1/2/3 24 / 32

Banana Belt Series: Banana Belt 2 (Mar 7 2010)

Scott Goldstein Men Master 40+ 1/2/3 5 / 35

Sublime Sublimity Circuit Race (Feb 20 2010)

Scott Goldstein Men 40+ 2 / 38

Cherry Pie (Feb 13 2010)

Scott Goldstein Men 40+ Open 5 / 32

Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification (Aug 30 2009)

Scott Goldstein Category 3 34 / 35

Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium (Aug 30 2009)

Scott Goldstein Cat 3 31 / 36

Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT (Aug 30 2009)

Scott Goldstein Cat 3 35 / 37

Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race (Aug 29 2009)

Scott Goldstein Cat 3 36 / 39

Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue (Aug 28 2009)

Scott Goldstein Cat 3 35 / 39

Co-Motion Criterium (Aug 23 2009)

Scott Goldstein Cat 3 7 / 13

OBRA Criterium Championships (Aug 15 2009)

Scott Goldstein Men 3 34 / 39

High Desert Omnium: Road Race (Jul 12 2009)

Scott Goldstein Masters Men 12 / 25

Firecracker Crit (Jul 5 2009)

Scott Goldstein Cat 3 Men 2 / 12

OBRA Road Race/OBRA Championship (May 30 2009)

Scott Goldstein Masters Men 40-49 30 / 49

Renegade Criterium (Sep 2 2008)

Cameron Bittle Men 1/2/3 11 / 13

Eugene Celebration Stage Race - Wolf Creek Road Race (Sep 1 2008)

Paul Duncan Masters Men 45+ 5 / 13
Scott Goldstein Masters Men 35+ 1 / 8
Cameron Bittle Masters Men 35+ 8 / 8

Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race (Aug 30 2008)

Scott Goldstein Masters Men 35+ 6 / 10
Cameron Bittle Masters Men 35+ 9 / 10
Paul Duncan Masters 45+ 3 / 13

OBRA Criterium Championships (Aug 17 2008)

Cameron Bittle Masters 40-49 31 / 32

Co-Motion Classic Tandem Stage Race - King Estate Road Race (Jul 27 2008)

Paul/eli Duncan/duncan Tandem B 12 / 18

Co-Motion Criterium (Jul 26 2008)

Scott Goldstein Category 3 Men 3 / 10
Cameron Bittle Category 3 Men 6 / 10

Firecracker Criterium (Jul 5 2008)

Scott Goldstein Men 3 5 / 11
Cameron Bittle Men 3 11 / 11
Cameron Bittle Masters 35+ 11 / 18
Scott Goldstein Masters 35+ 17 / 18

Silverton Road Race (Jun 1 2008)

Scott Goldstein Masters 3/4 35+ 5 / 26

Albany Criterium (May 25 2008)

Cameron Bittle Masters 40-49 14 / 16

Table Rock Road Race (May 4 2008)

Scott Goldstein Masters Men 40+ 1/2/3 10 / 22
Cameron Bittle Masters Men 40+ 1/2/3 20 / 22

Icebreaker Criterium (Apr 13 2008)

Scott Goldstein Masters 35+ 21 / 28
Cameron Bittle Masters 35+ 28 / 28

Kings Valley Road Race (Apr 12 2008)

Paul Duncan Masters 40+ 3 / 48
Scott Goldstein Masters 40+ 4 / 48

Banana Belt Road Race Series (Mar 2 2008)

Scott Goldstein Masters Men 40 1/2/3 9 / 28
Ryan Miller Junior 2 / 14

Cherry Pie RR (Feb 17 2008)

Scott Goldstein Men 40+ 7 / 28

Eugene Celebration - Maxon Road Race (Sep 1 2007)

Mike Wilson Masters 45+ 8 / 15
John Wilson Masters 45+ 10 / 15
Scott Goldstein Masters 35+ 9 / 11
Brian Persons Category 4/5 33 / 35
Cole Hilton Category 3 24 / 35

High Desert Omnium - Road Race (Aug 26 2007)

Brian Persons Category 4/5 Men 33 / 34
Cole Hilton Category 3 Men 18 / 24

Woodland Road Race (Aug 19 2007)

Wes Stein Category 4/5 3 / 41
Brian Persons Category 4/5 39 / 41
Cole Hilton Category 3 15 / 15

Mary's Peak HC TT (Aug 18 2007)

Spencer Kadas Men 5 2 / 12
Wes Stein Men 4 1 / 6
Michael Hickson Masters Men 3/4/5: 50-54 3 / 6
John Wilson Masters Men 3/4/5: 45-49 5 / 12
Kyle Thackray Junior 17-18 1 / 1

OBRA Criterium Championships (Aug 12 2007)

Flo Leibowitz Masters Women 50+ 2 / 2

Crawfish Criterium (Aug 11 2007)

Ben Langsdorf Category 3 21 / 32

NW Challenge Harrisburg Criterium (Aug 4 2007)

Ben Langsdorf Men 3 4 / 17
Cole Hilton Men 3 8 / 17
Brian Persons Category 4/5 and Beginner 13 / 13

High Desert Omnium - OUCH (Jul 22 2007)

Kathleen Kolman Women 3/4 2 / 6
Julie Forrest Women 3/4 3 / 6
Al Depenbrock Masters Men 60+ 2 / 6

CoMotion Criterium (Jul 21 2007)

Scott Goldstein Masters 35+ 7 / 21
Scott Goldstein Category 1/2/3 21 / 28
Ben Langsdorf Category 1/2/3 22 / 28

Cascade Classic - Pacific Power Cascade Lakes RR (Jul 14 2007)

Wes Stein Category 4 10 / 53

Salem Fairview Circuit Race (Jul 8 2007)

Flo Leibowitz Women 4 10 / 14
Scott Carroll Masters 40+ 21 / 31
Mike Wilson Masters 40+ 22 / 31
Scott Mccanna Category 4/5 22 / 37
Cole Hilton Category 3 25 / 27

Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Richland Road Race (Jun 22 2007)

Wes Stein Category 4/5 63 / 66
Jim Fischer Category 3 Men 36 / 87

Mt Tabor Circuit Race (Jun 17 2007)

Ben Langsdorf Category 3 32 / 33

OBRA Rehearsal Race (Jun 10 2007)

Scott Goldstein Masters Men 40-49 36 / 46

Mt Hood Cycling Classic - Wy' East Road Race (Jun 2 2007)

Wes Stein Category 4 Men 11 / 67
Nate Sweet Category 4 Men 38 / 67
Jim Fischer Category 3 Men 33 / 81

Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial (Jun 1 2007)

Wes Stein Category 4 Men 35 / 67
Nate Sweet Category 4 Men 59 / 67
Jim Fischer Category 3 Men 23 / 81

Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race (May 31 2007)

Jim Fischer Category 3 Men 4 / 89

Silverton Road Race (May 27 2007)

Wes Stein Men 4/5 24 / 55
Nate Sweet Men 4/5 32 / 55
Brian Moran Men 4/5 43 / 55

Swan Island Criterium (May 20 2007)

Cole Hilton Category 3 34 / 34

Table Rock Road Race (May 19 2007)

Scott Goldstein Masters 40+ 1/2/3 4 / 21
Brian Moran Category 4/5 Men 13 / 28

OBRA Team Time Trial Championship (May 12 2007)

Mark Q. armstrong Masters Men 200-239 5 / 24
Michael Mccabe Masters Men 200-239 5 / 24
Scott Mccanna Masters Men 200-239 5 / 24
Al Depenbrock Masters Men 200-239 5 / 24
Wes Stein Junior Men 2 / 8
Kyle Thackray Junior Men 2 / 8
Ivar Vong Junior Men 2 / 8
Spencer Kadas Junior Men 2 / 8
Grace Mccabe Category 4 Women 2 / 12
Brenda Spinney Category 4 Women 2 / 12
Gretchen Landis Category 4 Women 2 / 12
Flo Leibowitz Category 4 Women 2 / 12
Jim Fischer Category 3 Men 2 / 36
Kenneth Philbrick Category 3 Men 2 / 36
Ben Langsdorf Category 3 Men 2 / 36
Todd Dye Category 3 Men 2 / 36

Eugene Roubaix (Apr 28 2007)

Matt Blakeley-smith Men 4/5 22 / 58
Cole Hilton Men 3 27 / 36

Estacada Time Trial (Apr 22 2007)

Brenda Spinney Women Category 4 1 / 7
Michael/grace Mccabe/mccabe Tandem 3 / 4
Angela Mccanna Masters Women 30-39 3 / 5
Al Depenbrock Masters Men 60+ 3 / 4
Scott Mccanna Category 5 Men 4 / 9

Three Rivers Road Race (Apr 22 2007)

Wes Stein Category 4/5 2 / 51
Nate Sweet Category 4/5 28 / 51

Estacada Time Trial (Apr 15 2007)

Grace Mccabe Masters Women 50+ 4 / 6
Al Depenbrock Masters Men 60+ 4 / 7

Kings Valley Road Race (Apr 14 2007)

Wes Stein Men Category 4 22 / 69
Nate Sweet Men Category 4 31 / 69
Brian Moran Men Category 4 42 / 69
Kyle Thackray Men Category 4 59 / 69
Matt Blakeley-smith Men Category 4 61 / 69
Ivar Vong Men Category 4 62 / 69
Paul Duncan Masters 40+ 9 / 34
Scott Carroll Masters 40+ 12 / 34
Jim Fischer Category 3 2 / 67
Ben Langsdorf Category 3 44 / 67
Todd Dye Category 3 55 / 67

Piece of Cake (Apr 1 2007)

Scott Mccanna Men Category 5 8 / 40
Brian Persons Men Category 5 24 / 40
Nate Sweet Men Category 4 21 / 40
Eric Ahlvin Masters 40+ 4/5 27 / 36
Cole Hilton Category 3 16 / 63
Jim Fischer Category 3 27 / 63

Icebreaker Criterium (Mar 31 2007)

Brian Moran Men Category 4/5 8 / 18
Paul Duncan Masters 35+ 20 / 30
Scott Goldstein Masters 35+ 29 / 30
Todd Dye Category 3 Men 21 / 26
Ben Langsdorf Category 3 Men 23 / 26
Scott Goldstein Category 3 Men 24 / 26

Banana Belt Road Race Series - Banana Belt Road Race III (Mar 18 2007)

Brenda Spinney Women Category 4 10 / 24
Eric Ahlvin Masters 50+ 10 / 24
Al Depenbrock Masters 50+ 22 / 24
Steve Anderson Masters 40+ 36 / 44
Kyle Thackray Junior 12 / 17
Spencer Kadas Junior 13 / 17
Ivar Vong Junior 14 / 17
Matt Blakeley-smith Category 5 22 / 37
Brian Moran Category 4 32 / 69
Nate Sweet Category 4 41 / 69
Jim Fischer Category 3 2 / 56
Cole Hilton Category 3 43 / 56

Banana Belt Road Race Series - Banana Belt Road Race II (Mar 11 2007)

Brenda Spinney Women Category 4 6 / 25
Grace Mccabe Women Category 4 24 / 25
Eric Ahlvin Masters 50+ 12 / 22
Al Depenbrock Masters 50+ 17 / 22
Scott Goldstein Masters 40+ 4 / 27
Wes Stein Junior 9 / 20
Spencer Eweb Junior 15 / 20
Sydney Powell Junior 19 / 20
Casey Gifford Junior 20 / 20
Rick Brewer Category 5 7 / 43
Matt Blakeley-smith Category 5 15 / 43
Nate Sweet Category 4 28 / 53
Brian Moran Category 4 39 / 53

So Oregon Time Trial (Mar 10 2007)

Rick Brewer Category 4/5 11 / 19

Banana Belt Road Race Series - Banana Belt Road Race I (Mar 4 2007)

Brenda Spinney Women Category 4 8 / 19
Al Depenbrock Masters 50+ 12 / 36
Eric Ahlvin Masters 50+ 18 / 36
Mark Q. armstrong Masters 50+ 26 / 36
Michael Mccabe Masters 50+ 36 / 36
Steve Anderson Masters 40+ 35 / 35
Wes Stein Junior 3 / 12
Rick Brewer Category 5 13 / 35
Matt Blakeley-smith Category 5 22 / 35
Nate Sweet Category 4 28 / 70

Jack Frost Time Trial (Feb 25 2007)

Brenda Spinney Women Category 4/5 2 / 26
Julie Forrest Women Category 3 1 / 1
Eric Ahlvin Men Category 4/5 12 / 71
Mark Q. armstrong Masters Men 50+ 11 / 42
Nate Sweet Masters Men 30-39 15 / 26

Cherry Pie Road Race (Feb 18 2007)

Rick Brewer Men 5 13 / 47
Scott Mccanna Men 5 33 / 47
Brian Persons Men 5 44 / 47
Brian Moran Men 4 35 / 70
Ben Langsdorf Men 3 41 / 64
Al Depenbrock Masters Men 50+ 15 / 29
Mark Q. armstrong Masters Men 50+ 21 / 29
Michael Mccabe Masters Men 50+ 28 / 29
Scott Goldstein Masters Men 40+ 6 / 32
Scott Carroll Masters Men 40+ 18 / 32
Steve Anderson Masters Men 4/5 40+ 17 / 49
Eric Ahlvin Masters Men 4/5 40+ 19 / 49
Michael Hickson Masters Men 4/5 40+ 41 / 49
Wes Stein Junior 16-18 7 / 20
Harry Hamlin Junior 16-18 11 / 20
Kyle Thackray Junior 16-18 12 / 20
Ivar Vong Junior 16-18 14 / 20

Woodland Road Race (Aug 20 2006)

Ben Langsdorf Category 3 10 / 40

Mary's Peak HC TT (Aug 19 2006)

Julie Forrest Senior Women 3 / 6
Ben Langsdorf Senior Men 3 2 / 5
Alec Bentley Masters Men 50+ 5 / 7
Ryan Miller Junior Men 1 / 5
Wes Stein Junior Men 2 / 5

OBRA Criterium Championships (Aug 13 2006)

Ben Langsdorf Senior Men 31 / 56
Flo Leibowitz Masters Women 50 2 / 4
Mark Q. armstrong Masters 50+ 11 / 22
Kevin Ko Masters 50+ 19 / 22
Ben Langsdorf Category 3 35 / 51

Crawfish Criterium (Aug 12 2006)

Flo Leibowitz Masters Women 3 / 3
Ben Langsdorf Category 3 22 / 30

Long Days Night TT Series (Jul 26 2006)

Flo Leibowitz Women 40+ 2 / 2
Alec Bentley Men 60+ 1 / 2
Eric Selker Men 50+ 1 / 2
Doug Turnbull Men 4/5 2 / 4
Eric Ahlvin Men 4/5 4 / 4

CoMotion Tandem Stage Race - Cottage Grove Road Race (Jul 21 2006)

Michael/grace Mccabe/mccabe Category B Tandem 9 / 17
Jim/heather Fischer/paris Category A Tandem 4 / 11

CoMotion Tandem Stage Race - Prologue (Jul 20 2006)

Michael/grace Mccabe/mccabe Category B Tandem 12 / 17
Jim/heather Fischer/paris Category A Tandem 9 / 11

Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race (Jul 14 2006)

Ben Langsdorf Category 3 Men 67 / 80

Long Days Night TT Series (Jul 12 2006)

Alec/mark/eric Bentley/armstrong/selker Combined 6 / 25
Doug Turnbull Combined 7 / 25
Eric Ahlvin Combined 8 / 25
Paul Qualtere-burcher Combined 10 / 25

OBRA Road Race (Jul 1 2006)

Jim Fischer Senior Men 18 / 46
Flo Leibowitz Masters Women 50+ 1 / 4
Grace Mccabe Masters Women 40+ 6 / 8
Alec Bentley Masters 60+ 3 / 8
Eric Selker Masters 50-59 15 / 27
Kevin Ko Masters 50-59 21 / 27
Michael Mccabe Masters 50-59 22 / 27
Al Depenbrock Masters 50-59 27 / 27
Eric Ahlvin Masters 40+ 24 / 39
Scott Goldstein Masters 40+ 27 / 39
Cameron Bittle Masters 40+ 29 / 39
Paul Duncan Masters 40+ 36 / 39
Jack Zhang Junior Men 17-18 4 / 8
Daniel Ahlvin Junior Men 17-18 6 / 8
Ryan Miller Junior Men 15-16 4 / 13

Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race (Jun 23 2006)

Paul Duncan Masters Men 23 / 59

Larch Mtn Hillclimb #1 (Jun 18 2006)

Michael/grace Mccabe/mccabe Tandem 2 / 2

Long Days Night TT Series (Jun 14 2006)

Eric Selker Combined 9 / 21
Flo Leibowitz Combined 21 / 21

Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race (Jun 2 2006)

Jim Fischer Category 3 Men 21 / 88

Silverton Road Race (May 28 2006)

Heather Paris Women Category 4 2 / 10
Angela Mccanna Women Category 4 9 / 10
Kathleen Kolman Masters Women 2 / 7
Grace Mccabe Masters Women 7 / 7
Paul Duncan Masters 40+ 3/4 5 / 29
John Wilson Masters 40+ 3/4 12 / 29
Ryan Miller Junior U15 6 / 7
Eric Ahlvin Category 4/5 13 / 65
Eric Adams Category 4/5 27 / 65
Jim Fischer Category 3 43 / 56

Swan Island Criterium (May 21 2006)

Kevin Ko Masters Men 40+ 4/5 9 / 35
Nate Sweet Category 4 30 / 57

OBRA/FIAC Team Time Trial Championships (May 20 2006)

Grace Mccabe Masters Women 160-199 2 / 16
Flo Leibowitz Masters Women 160-199 2 / 16
Angela Mccanna Masters Women 160-199 2 / 16
Julie Forrest Masters Women 160-199 2 / 16
Alec Bentley Masters Men 200-239 1 / 23
Eric Ahlvin Masters Men 200-239 1 / 23
Scott Goldstein Masters Men 200-239 1 / 23
John Wilson Masters Men 200-239 1 / 23
Michael Mccabe Masters Men 200-239 4 / 23
Mark Q. armstrong Masters Men 200-239 4 / 23
Al Depenbrock Masters Men 200-239 4 / 23
Scott Mccanna Masters Men 200-239 4 / 23
Jack Zhang Junior Men 2 / 8
Harry Hamlin Junior Men 2 / 8
Daniel Ahlvin Junior Men 2 / 8
Jim Fischer Category 3 Men 1 / 24
Kenneth Philbrick Category 3 Men 1 / 24
Doug Turnbull Category 3 Men 1 / 24
Ben Langsdorf Category 3 Men 1 / 24

Table Rock Road Race (May 7 2006)

Scott Goldstein Masters 40+ 3 / 20
Heather Paris Category 4 Women 3 / 6
Jim Fischer Category 3 Men 15 / 23

Estacada Time Trial (Apr 23 2006)

Alec Bentley Masters Men 60+ 1 / 4

The Willamette Valley Classic Stage Race - High Pass Road Race (Apr 21 2006)

Paul Duncan Masters Men 40+ 3/4/5 2 / 49
John Wilson Masters Men 40+ 3/4/5 4 / 49
Scott Goldstein Masters Men 40+ 3/4/5 30 / 49
Harry Hamlin Junior 4 / 14
Ryan Miller Junior 6 / 14
Daniel Ahlvin Junior 7 / 14
Kyle Thackray Junior 10 / 14
Nate Sweet Category 4/5 Men 8 / 59
Steve Anderson Category 4/5 Men 40 / 59
Flo Leibowitz Category 4 Women 22 / 28
Julie Forrest Category 3 Women 12 / 16
Ben Langsdorf Category 3 Men 76 / 100

Piece of Cake (Apr 2 2006)

Julie Forrest Women Category 4 5 / 25
Eric Ahlvin Masters 4/5 Men 8 / 36
Ryan Miller Junior Men 13-15 2 / 10
Scott Mccanna Category 5 Men 12 / 34
Nate Sweet Category 4 Men 12 / 43

Ice Breaker Criterium (Apr 1 2006)

Paul Duncan Masters Men 6 / 27
Scott Goldstein Masters Men 17 / 27
Kevin Ko Category 4/5 Men 28 / 33
Scott Goldstein Category 3 Men 9 / 23
Paul Duncan Category 3 Men 14 / 23

Banana Belt Road Race Series (Mar 19 2006)

Julie Forrest Women 4 4 / 29
Alec Bentley Masters Men 50+ 8 / 31
Al Depenbrock Masters Men 50+ 16 / 31
John Wilson Masters Men 40+ 5 / 53
Eric Ahlvin Masters Men 40+ 29 / 53
Scott Goldstein Masters Men 40+ 30 / 53
Jack Zhang Junior 2 / 22
Harry Hamlin Junior 6 / 22
Ryan Miller Junior 7 / 22
Kyle Thackray Junior 8 / 22
Daniel Ahlvin Junior 10 / 22
Spencer Kadas Junior 12 / 22
J. Riley tobin Junior 15 / 22
Wes Stein Junior 21 / 22
Nate Sweet Category 4 Men 26 / 56
Jim Fischer Category 3 Men 25 / 63

Banana Belt Road Race Series (Mar 12 2006)

Kathleen Kolman Women Category 4 10 / 15
Julie Forrest Women Category 4 11 / 15
John Wilson Masters Men 40+ 8 / 49
Eric Ahlvin Masters Men 40+ 24 / 49
Al Depenbrock Masters 50+ 16 / 24
Jack Zhang Junior 3 / 23
Harry Hamlin Junior 7 / 23
Kyle Thackray Junior 8 / 23
Daniel Ahlvin Junior 10 / 23
Wes Stein Junior 11 / 23
Nate Sweet Category 4 54 / 66
Jim Fischer Category 3 2 / 71
Josh Cooper Category 3 28 / 71
Ben Langsdorf Category 3 66 / 71

Banana Belt Road Race Series (Mar 5 2006)

Julie Forrest Senior Women 4 2 / 20
Kathleen Kolman Senior Women 4 4 / 20
John Wilson Senior Men Category 4 1 / 53
Nate Sweet Senior Men Category 4 28 / 53
Jim Fischer Senior Men Category 3 49 / 74
Doug Turnbull Senior Men Category 3 62 / 74
Al Depenbrock Masters Men 50+ 9 / 19
Eric Ahlvin Masters Men 40+ 22 / 32
Jack Zhang Junior 3 / 23
Ryan Miller Junior 5 / 23
Harry Hamlin Junior 6 / 23
Kyle Thackray Junior 9 / 23
Daniel Ahlvin Junior 10 / 23

Jack Frost Time Trial (Feb 26 2006)

Scott/angela Mccanna/mccanna Tandem 2 / 7
Eric Ahlvin Masters Men 40-49 13 / 45
Harry Hamlin Junior Men 16-18 4 / 8
Jim Fischer Category 3 5 / 24

Cherry Pie Road Race (Feb 19 2006)

Julie Forrest Senior Women Category 4 2 / 36
Eric Adams Senior Men Category 5 9 / 39
Scott Shine Senior Men Category 5 11 / 39
John Wilson Senior Men Category 4 8 / 58
Scott Mccanna Senior Men Category 4 58 / 58
Ben Langsdorf Senior Men Category 3 33 / 42
Flo Leibowitz Masters Women 50+ 1 / 4
Shirlee Clark Masters Women 50+ 4 / 4
Grace Mccabe Masters Women 40+ 3 / 11
Eric Selker Masters Men 50+ 11 / 23
Alec Bentley Masters Men 50+ 14 / 23
Mark Q. armstrong Masters Men 50+ 17 / 23
Al Depenbrock Masters Men 50+ 19 / 23
Paul Duncan Masters Men 40+ 4 / 27
Scott Goldstein Masters Men 40+ 7 / 27
Jack Zhang Junior 16-18 2 / 13
Harry Hamlin Junior 16-18 6 / 13
Daniel Ahlvin Junior 16-18 8 / 13
J. Riley tobin Junior 16-18 12 / 13
Ryan Miller Junior 13-15 2 / 9

Busiest Racers

in last months
Scott Goldstein 17
Cameron/carson Bittle/bittle 2