Log In
Red Barn Classic at Trek HQ (WORS 2021 #3) • Jun 27 2021 • Waterloo, WI
Overcast, 68 degrees, wind 10 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Vincent Dipiazza Diablo cycling 20:06.6
2 Marlo Hunter Revolutions Cycles 20:10.3
5 Joshua Wardle ASU DEVO 20:58.1
6 Hugo Hughes 21:21.5
7 Owen Schwanz Ratsch Engineering 21:21.7
9 Andrew Bertram 21:25.8
10 Owen Fluegel 21:43.7
11 Anders Holmes L5 Racing 21:46.9
18 Charlie Rychlik 23:13.4
21 Elvis Rimsa UPB Cycling 23:24.4
24 Maximus Schultz 24:01.1
25 Brady Malueg 24:01.7
26 Caden Cooper UPB 24:02.8
34 Gavin Post Diablo cycling 25:11.8
35 Dalton Wick Smooth D 25:48.8
51 Mason Lewellin 27:58.5
52 Henry Brandow 28:30.3
66 Levi Eckert 37:03.3
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
3 Niko Deziel NA 20:37.8
4 Zachary Benton Benton 20:43.2
8 Owen Williams Michael's Cycles 21:23.7
14 Tucker Handlen Red Fury 22:37.0
15 Joey Wilson 22:49.9
16 Demitri Demolas SLSMTB 22:51.7
17 Andrew Fleming 23:03.5
19 Brandon Paulson Washington County Trailsharks 23:14.5
28 Austin Moser 24:23.1
41 Bill Hunsicker Sun Prairie Red Fury 26:34.2
49 Jacob Galstad CamRock Climbers 27:47.2
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nathan Bailey Mock Rock Racing 16:42.2
3 Dylan Schroeder ASU Devo 17:02.7
4 Sam Elliott ASU Junior Development 17:50.2
5 Austin Kaukl 22:40.8
8 Colin Knowles ASU Junior Development 25:05.5
9 Hunter Gengler ASU Devo 25:19.2
11 Sam Cherchian ASU Devo 28:23.8
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
2 Drake Marks Hayward 17:02.5
6 Peter Swinand Pony Shop KPMG 22:51.0
7 Jura Gerlach Bicycle Doctor 24:08.8
10 Kade Carlson 26:02.8
12 Cullen Perkey Weid 29:10.5
13 Isaiah Berry ASU Junior Development/Ratsch Eng 39:10.5
DNF Elijah Kalbas Team Wisconsin 46:10.0
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
12 Caleb Wardle ASU DEVO 21:48.6
13 Henry Cooper UPB 22:07.7
20 Isaac Williams Michael's Cycles 23:24.2
22 Elliot Knox SLSMTB 23:40.9
31 William Main 25:04.8
32 Jarek Roman TEAM EXTREME 25:06.7
33 Levi Reindl Heavy Pedal Velo Club 25:06.7
37 Nico Anelli Smiles & Helmets Bicycling 26:07.6
39 Henry Ziegler 26:08.6
44 Blake Juckem 26:58.7
55 William Heller 29:48.4
56 Mark Somerville 30:31.5
59 Oliver Eckert 31:15.0
63 Sebastian Holmes L5 Racing 31:54.8
64 Finnegan Harang Red Fury 34:57.4
70 Kaden Veenendaal 44:28.6
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
15 Finnley Sonnemann Revolution Cycles Club 36:36.2
16 Frank Pichl 36:42.0
21 Rylan Zacharek ASU DEVO 37:21.4
43 Aiden Mcginnis The Scarlet Knights 39:36.2
44 Logan Powers SLS MTB 39:36.4
49 Aleksandar Trajcev Cafe De Arts Roastery 40:17.6
50 Alex Byrnes Flying Bobcats 40:20.9
62 Henry Wert West Michigan Coyotes 41:34.8
63 Nolan Olson Colectivo Coffee 41:35.3
66 Walter Larson 41:37.7
70 Blake Seeman JVC Youth Club 42:32.1
76 Issac Zarda Scarlet Knights - FVYCT 43:24.8
88 Gavin Lindstrom SLSMTB 44:50.9
107 Ian Richards 47:27.1
117 James Pavelski Sun Prairie Red Fury 49:29.1
118 Caleb Sniff Pewaukee Mountain Biking 49:33.5
139 Landon Hejdak 11:31.9
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dylan Hoard Broken Spoke Racing 34:38.6
2 Christian Berg 35:06.3
3 Erik Van leer Pony Shop Juniors 35:07.2
11 Bradley Vincent 36:29.9
12 Finn Matthews 36:31.3
13 John Walrich 36:31.4
26 Gabriel Rogaczewski Diablo Cycling 37:47.4
38 Curtis Galstad Plays With Matches 39:00.4
47 Alec Nelson 40:06.5
51 Ashton Post Diablo Cycling 40:23.0
53 Spencer Dahl Cedarcreek outdoors 40:38.1
65 Adam Alt SPYCT (Red Fury) 41:35.7
71 Matthew Olesen ASU DEVO 42:35.8
81 Keaton Somerville 43:55.3
99 Christian Randolph Treadheads 45:46.0
102 Jake Pobjecky 46:42.8
127 Jack Grimshaw Cedarburg Bulldogs 53:30.3
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
2 Dylan Hart 01:35.3
3 Max Garwick Thursday Night Killerz 02:20.8
4 Francis Kuefler 02:23.3
12 Harrison Buenger Red Fury 04:04.0
15 Bryce Brundidge 04:41.3
16 Henry Praznowski The Pony Shop 04:55.2
27 Tiernan Pittz CRMS 05:53.7
28 Samuel Dipiazza Diablo Cycling 05:59.8
36 Quentin Willmas 07:37.9
40 Liam Garner Donkey label 07:48.9
42 Haydon Frehr West Michigan Coyotes 07:49.4
60 Calvin Branum 09:34.8
98 Sam Karinen 13:43.9
103 Luka Kluetmeier 15:17.0
108 Sebastian Ocampo 15:46.0
113 William Repenning Midwest Devo 16:32.1
126 Ben Carmody TreadHead Cycling 18:53.5
138 Jon Olenick SLS MTB 28:09.9
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
5 Ryan Paupore 02:24.3
17 Devin Hatch 04:57.7
18 Riley Writsman 04:59.0
50 Owen Buske 08:03.0
77 Ean Dalton Janesville Area Mt Bike Club 11:17.0
89 Parker Faust Rib Mt Cycles 12:31.8
104 Quentin Saylor 15:41.5
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
5 Liam Smith 20:44.7
8 Arlen Slaymaker Lewis and Clark College Cycling Clu 22:03.0
13 Owen Reich Team Extreme 23:56.1
18 Jack Lackman Rib Mountain Cycles 25:06.7
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Daxton Mock 30:21.9
4 Elijah Johnson ASU Devo 34:06.2
7 Ethan Jollicka 34:50.7
11 Elias Saigh 37:05.5
14 Adam Ptaszek Rbikes 37:34.2
15 Andreas Drekonja 38:22.5
16 Jack Mccauley 38:40.7
25 Matthew Grady 41:24.1
34 Nolan Magsamen 51:04.0
DNF Paul Johannes ASU Devo
DNF Morgan Hendricks
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
14 Brad Sovinski 23:56.7
16 Scott Brasel Cykle Cycle 24:22.7
17 Alex Sukowaty Broken Spoke Racing 24:23.3
29 Mark Beams 27:37.1
33 Landon Garrow 28:48.2
36 Przemyslaw Krol 29:40.1
41 Joel Demeritt 30:24.1
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
8 Sean Duffy Trek IT 03:37.0
9 Addison Sachse Stork 03:37.6
44 Leo Roth 07:50.0
55 Kevin Kitral F3 Cycling 08:32.1
88 Nicholas Langreck Team Extreme 12:24.5
110 Derek Urban Angry Monkeys 16:09.8
130 Mark Hackett 22:00.0
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
3 Danny Sonnentag 20:38.4
4 Jody Walker Zion Cyclery 20:38.7
6 Jacob Glahn 20:49.6
9 Kevin Niles 22:33.9
10 Brian Bierman 2 Bit Bicycle Goons 22:34.2
11 Dan Wagner Neff Cycle Service 23:21.4
15 Mark Schiess 24:12.7
20 David Krinjak 25:29.7
26 Jay Millin 26:10.6
27 Rob Reindl Heavy Pedal Velo Club 26:29.7
28 Branden Downs 26:30.6
38 Myles Lund Philadelphia Ciclismo 30:00.4
51 Michael Van dyke Angry Monkeys Racing 36:58.3
54 Kyle Suratte 45:09.9
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
13 Matt Young Trek Midwest Team 04:22.7
21 Anders Ahlberg 801 W Madison 05:19.7
23 Wes Warne 05:31.1
26 Jonathan Davis 05:41.6
29 Arick Pustaver Black Saddle Bike Shop 06:19.5
43 John Londre 07:49.8
45 Riley Knudson Angry Monkey / Eriks Bike Shop 07:50.5
71 Ben Haight 10:42.5
86 Josh Mckinney 12:18.0
95 Rolf Marty Broken Spoke Racing 13:24.0
124 Keith Bennett 18:40.2
133 Mitch Van fleet 23:22.0
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
6 Travis Heller 35:49.6
9 Jarred West West 36:04.0
10 David Whitmore Dirt Slayers 36:09.9
19 Grant Boeckmann 37:12.0
20 Akshay Hoskote 37:18.0
23 Thomas Carmody 37:37.9
31 Steven Kuick Metro Motorcycles 38:03.5
36 Jesse Patoka 38:38.8
41 Corey Hafemeister 39:21.6
46 Jed Voss 39:57.8
57 Kyle Neuser 41:02.0
58 Thomas Wegmann 41:14.2
60 Nick Elder 41:28.2
72 Anthony Matysik 42:54.0
82 John Kolstad 44:07.7
86 Chris Smith 44:36.4
91 Matthew Stauffer 45:06.0
93 Tyler Larsen 45:10.1
104 Seth Frye 46:57.4
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
5 Matthew Riley Linear Sport / TREK 34:15.3
18 Dan Teaters Broken Spoke Racing 39:44.0
23 Ryan Goemans Pete's Garage Racing 40:44.4
24 Seth Eckert 801 W. Madison 40:53.8
26 Carlos Haeckel GuatEver 41:24.2
27 Matthew Kamphuis Trek Midwest Team 42:54.6
28 Rory Jack The Pony Shop p/b KPMG 43:04.4
29 Bryan Wenzel Johnson County Flyers 44:38.0
31 Michael Humpal race pace 47:36.7
32 Jordan Creech Race Pace Cyclery 48:37.5
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrew Webb Diablo Cycling 20:09.4
7 Mark Norton 22:00.7
30 Greg Niles 27:47.1
35 Alex Revelo 29:22.4
37 Lucas Branum 29:48.0
39 Tracy Johnson Colectivo Coffee Racing 30:08.2
42 Andy Rossetto 30:46.0
52 Doug Herrick Treadhead Cycling 38:14.0
53 Matthew Schmitz Half Acre Cycling 39:31.8
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
14 Eric Moe Butter Run 04:28.1
22 Tim Vanderjeugd TREKTAKESWORS 05:27.7
30 Travis Mcfall Broken Spoke 06:23.0
37 Zach Andreski 07:41.6
58 Elliott Krizek SPH 09:15.5
64 Joshua Bucholtz 09:41.7
66 Dean Wardle All Spoked Up 09:54.5
80 Paul Doty Team Extreme 11:30.4
81 Mike Feller Thursday Night Killerz 11:39.2
85 Michael Eckert 12:16.8
97 Seth Smekal 13:32.9
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
4 Daniel Knox 35:29.8
5 Elmantas Rimsa UPB Cycling 35:30.4
8 Zack Liska Crooked Wheeler 35:59.3
32 Chad Brown Trek Cyclocross Collective 38:03.7
69 Andrew Rychlik 42:20.0
84 Daniel Saracino 44:19.7
98 Jeff Dahlseng 45:33.9
108 Jason Finnegan 47:32.3
125 Olego Ortiz 52:37.3
132 David Olenick SLS MTB 55:12.8
135 Chad Olson 59:08.4
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Paul Vanduyne 00:34.1
6 Eric Jensen Main Street Bicycles Sasquatch Squa 03:13.2
7 Adam Salvo 03:22.7
10 Joe Hughes 03:48.1
11 Ron Schneider 03:58.7
19 Ted German Neff Cycle Service 05:03.1
31 Matthew Malloy 06:24.0
32 Peter Post Diablo Cycling 06:25.2
48 Shaun Putz 08:00.3
62 Tony Pirolo 09:38.3
63 Marek Somerville 09:39.0
68 Myles Saigh 10:21.7
72 John Eaton 10:50.6
73 John Middleton 11:01.4
79 Jonathan Reik Belgianwerkx 11:22.0
83 Michael Lodl Trek 11:46.2
84 Tim Gray 12:04.1
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
8 Timothy Strelecki 35:00.8
13 Alan Krueger 37:33.3
20 Jordan Roessingh Trek 39:54.5
22 Jason Kloptowsky 40:02.4
30 Patrick Dowd Neff Cycle Service 45:54.4
33 Forrest Smith Bicycle Doctor 49:23.5
35 James Holmes L5 Racing 51:25.2
36 Ben Schreiber Linear Sport / TREK 52:01.8
37 Neil Zacharek Aventuron 52:56.7
38 Peter Cherchian Neff Cycle Service Team 58:02.7
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
7 Shane Semb 35:50.8
28 Win Repenning 37:52.5
29 Andy Meyers 37:54.0
33 Daniel Baumgartner Oberlin Filter Race Team 38:08.7
39 Daniel Kolthoff 13 39:15.5
54 David Schram 40:45.9
55 Tim Misavage 40:55.5
56 Ross Gliniecki 40:55.7
111 Brian Sniff Pewaukee Mountain Biking 47:48.5
129 Rich Lindstrom SLSMTB 54:34.7
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
2 Paul Juckem 20:38.2
22 Timothy Scanley 25:51.3
25 Kenneth Walsh 25:56.2
45 Jon Veldboom 32:49.9
50 Justin Cloute Big Sky Bikes 35:54.0
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
12 Michael Jones Neff Cycle Service 23:27.9
31 Tim Hacker Neff Cycle Service 28:26.5
34 Jeff Sympson Kegel's 29:03.4
44 Stuart Shelton 32:09.9
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
49 Robert Garner 08:00.8
69 Greg Niles Oberlin Filter Racing 10:32.5
82 Kyle Fingerson Neff Cycle Service 11:42.7
93 David Gavinski Milwaukee Bicycle Company 12:58.5
106 Michael Dobrient Brazen Dropouts 15:44.3
114 Donald Freitag Team Extreme 16:45.9
116 John Senkerik Team Extreme 17:12.5
132 Bruce a Hauser 23:07.2
137 Steve Drecoll 27:21.4
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
134 Dominic Rossetto 59:03.9
137 Dennis Klinkert 03:12.2
138 James Heinecke 03:57.7
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Aaron Fleming 14:35.0
1 Tyler Byrnes Flying Bobcats 39:26.3
2 Tad Bruckner 40:36.8
2 Andrew Rossa Team Wisconsin MOSH 17:01.1
3 Brian Smith Loft N Shove 40:38.7
3 Tim Black Angry Monkeys 20:30.0
4 Mike Bowman 41:12.5
4 Mike Sterns colectivo coffee 20:42.1
5 Bryan Feltz 41:54.6
5 Jeremy Roth Team Adventuron 25:12.4
6 Joshua Kettle 43:10.3
6 Jeff Beck 34:57.4
7 Ryan Galstad Camrock 43:39.8
8 Alex Kobryn 44:39.3
9 Tyler Gitter Dangling Participle 44:47.3
10 Walter Larson 45:50.8
11 Dave Kitkowski 48:05.3
12 John Endres 48:29.7
13 David Kaul 49:31.0
14 Mark Grupka Race Pace 53:21.7
15 Henry Berry Ratsch Engineering 01:04.5
16 Andrew Kaukl N/A 03:58.9
DNF Graham Goeglein -02:31:06.5
DNF Joseph Sarmiento
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Javier Perez 02:03.3
2 Jarrod Kerkhoff 02:29.3
3 Ryan Cooper UPB 06:03.0
4 Nathin Davisson LaMere Racing Team. 13:32.9
5 Lance Andre Swift Navigation 14:35.4
6 Frankie Piehl Treadhead Cycling 22:33.4
7 Mark Rude 23:13.4
8 Lenny Anelli 38:28.8
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Josiah Roby 19:58.2
2 Nathan Benton Benton 21:20.8
3 John Biese 21:29.6
5 Stephen E graham SLSMTB 21:40.0
7 Alex Moser 24:50.5
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
2 Benjamin Senkerik Team Extreme 31:40.3
3 Aidan Lemorande Pete's Garage/SCOTT 32:50.4
6 Cole House Pete's Garage 34:15.4
9 Isaac Neff Neff Cycle Service 35:48.2
10 Corey Stelljes Neff Cycle Service 36:57.7
17 Nathan Knowles ASU Junior Development 38:56.3
19 Seamus Oconnorwalker Donkey Label 39:49.2
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Steve Jeske Pedal Moraine 29:18.4
2 Mark Bowers 30:55.7
3 Shawn Stafford 32:03.7
4 Dan Gage TreadHead Cycling 59:56.8
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
29 Ali Agnew TEAM EXTREME 24:37.2
36 Kylee Olenick SLS MTB 26:00.6
43 Sophia Sarmiento team party zoo 26:57.1
45 Molly Feuillerat 27:22.9
53 Parker Powers SLS MTB 28:48.1
65 Ivy Lindstrom SLSMTB 36:03.7
69 Emryn Peters 40:14.9
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Leah Fletcher 08:19.2
2 Ethel Karinen ASU Junior Development 08:43.0
3 Lyllie Sonnemann Revolution Cycles Club 10:01.2
4 Josie Andre Swift Navigation 13:20.9
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
57 Lillian Lodl Little Ripper 30:58.8
62 Julia Juckem 31:25.0
67 Charlotte Smith 37:10.3
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
112 Abby Johnson ASU DEVO 48:03.3
126 Siobhan Artz Rib Mtn Cycles / Red Eye Brewing 53:05.1
136 Keira Branum 59:18.3
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
48 Sam Mcclain 40:10.7
68 Eva Zeltina 41:46.4
77 Kilyn Brabant 43:27.5
83 Brianna Fletcher 44:10.0
92 Walter Larson 45:07.5
95 Tatum Dalton Janesville Area Youth Mt Bike Club 45:19.5
110 Gabrielle Wrightsman 47:43.9
121 Katie Graveen 50:54.2
122 Hailey Veldboom 51:08.5
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
53 Anja Lanser Cafe Hollander 08:17.2
61 Meira Kalbas 09:37.5
70 Jordan Austin xXx Racing-Athletico 10:37.6
117 Estella Rogers 17:19.0
135 Ashley Lehmann 24:32.9
141 Antonia Gengler ASU Devo 32:37.4
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
DNF Lauren Pritzl Lauren Pritzl 56:28.1
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
4 Amy Schultz Neff Cycle Service 27:47.8
7 Erin Feldhausen Trek Midwest Team 29:08.7
11 Amanda Bayer 33:45.1
12 Leah Pickett Team Extreme 39:31.0
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
47 Leah Vanevenhoven Broken Spoke Racing 08:00.0
52 Morgan Golabowski Neff Cycle Service 08:16.8
118 Whitney Millin 17:29.5
134 Tracy Peters 23:34.6
136 Cara Feller 26:38.0
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
5 Sherry Mix Broken Spoke 28:11.9
6 Sydney Guagliardo 28:33.4
9 Liz Baumgardt Kegel's Bicycle Store 32:56.5
10 April Beard 33:45.0
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
101 Jamie Zarda 14:09.3
120 Sonia Haeckel 18:12.5
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
130 Mary Geralts 54:43.1
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
4 Renea Wrecke 21:38.1
6 Maleah Roby 23:07.0
8 Tina Halverson 26:05.1
9 Holly Barnish 26:27.2
10 Stephanie Moser 27:02.7
Classes: All |  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Lauren Lackman Rib Mountain Cycles 23:35.9
2 Holly Lavesser Neff Cycle Service 24:25.7
3 Amity Gregg 27:36.0
8 Kathryn Mcdicken Marian University 32:05.9