Log In
Competitive Cyclist Sugar House Criterium • May 25 2019
Clear, 69 degrees, wind 9 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Austin Turner Team CLIF Bar 11:15.5
1
2 Bryce Olsen LiVeWell p/b Harristone 11:15.9
2
3 Gavin Storie Johnson Elite Orthodontics 11:16.1
3
4 Robert Smallman Hangar 15 Bicycles 11:16.3
4
5 Ben Stevenson Johnson Elite Orthodontics 11:16.3
5
6 Viggo Moore Society Cycles 11:16.4
6
7 Grant Simonds DEAN Factory Racing 11:16.6
7
8 Cortlan Brown Hangar 15 Bicycles 11:16.8
8
Teammate Top 5: Robert Smallman
9 Jack Shuckra FFKR Architects racing 11:16.8
9
10 Kevin Turchin Eliel Factory Team 11:17.2
10
11 Joe Goettl Above and Beyond Cancer p/b Sch 11:17.3
11
12 Erik Brockhoff Cicada Racing Inc. 11:17.5
12
13 Tanner Soelberg PLAN7 DS Cycling Team 11:17.7
13
14 Taylor Edwards Zone Five Racing 11:17.7
14
15 Brendan Money LiVeWell pb Harristone 11:17.8
15
Teammate Top 5: Bryce Olsen
16 Unknown Rider 11:17.8
16
17 Brandon Lynch Mercedes Benz p/b Insiduous Des 11:17.9
17
18 Todd Hageman 11:17.9
18
19 Unknown Rider 11:18.2
19
20 Will Hanson Ski City Cycling 11:18.4
20
21 Griffin Park Hangar 15 Bicycles 11:18.6
21
Teammate Top 5: Robert Smallman
22 Heriberto Frutos 11:18.8
22
23 Cam Candelaria LiVeWell p/b Harristone 11:19.0
23
Teammate Top 5: Bryce Olsen
24 John Osguthorpe LiVeWell p/b Harristone 11:19.2
24
Teammate Top 5: Bryce Olsen
25 Ryan Barrett Turbo Sports LLC 11:19.6
25
26 Andre Gonzalez Ski City Cycling 11:19.8
26
27 Trenton Higley 11:19.9
27
28 Brent Cannon Team Elevate 11:20.2
28
29 Pat Casey 11:20.2
29
30 Cameron Tongier Team UpCycle Boise p/b Saint Al 11:20.6
30
31 Andrew Robinson Zone Five Racing 11:21.3
31
32 R Maitland jones 11:21.6
32
33 Kyle Brown 11:21.7
33
34 Kelsey Backen Team UpCycle p/b St. Alphonsus 11:22.1
34
35 Andrew Harris Team UpCycle P/B Saint Alphonsu 11:26.6
36 Darren Goff LiVeWell pb Harristone 11:28.8 Teammate Top 5: Bryce Olsen
37 Spencer Johnson Johnson Elite Orthodontics 11:34.3 Teammate Top 5: Gavin Storie
38 Preston Weeks Hangar 15 Bicycles 11:58.4
Off The Back
Teammate Top 5: Robert Smallman
DNF Scott Powers
DNF Derek Edwards LiVeWell p/b Harristone Teammate Top 5: Bryce Olsen
DNF Nathan Manwaring Johnson Elite Orthodontics Teammate Top 5: Gavin Storie
DNF Clinton Mortley LiVeWell p/b Harristone Teammate Top 5: Bryce Olsen
DNF Benjamin Dent
DNF Preston Yardley Stay at Park City Cycling
DNF Michael Trussell
DNF Unknown Rider
Finishers: Cat 1: 17   Cat 2: 26   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 John Hughes 54:09.5
2 Ryder Jordan 54:10.4
3 Luke Gangi-wellman Ascent Cycling p/b RB Health 54:10.4
4 Tommy Moncur Ascent Cycling p/b RB Health 54:17.7
1
5 Douglas Gibula SaltCycle-Kestrel Wellness 54:17.9
2
6 Jake Kapp Ascent Cycling p/b RB Health 54:18.2
3
7 Brian Madsen Noble Cycling 54:18.6
4
8 Unknown Rider 54:18.7
5
9 Liam Odonnell Cicada Racing Inc. 54:19.0
6
10 Lane Rogers Zone Five Racing 54:19.2
7
11 Chad Chenoweth 54:19.3
8
12 Rylan Schadegg Summit National Team 54:19.6
9
13 Preston Edwards Zone Five Racing 54:19.7
10
14 Weston Woodward LiVeWell p/b Harristone 54:20.5
11
15 Samuel Dearden Zone Five Racing 54:20.6
12
18 Stephen Rogers Porcupine 55:06.3
19 Paul Burger 55:11.7
20 Kyle Moncur Ascent Cycling p/b RB Health 56:53.6 Teammate Top 5: Luke Gangi-wellman
21 Dan Hoopes Zone Five Racing 56:54.6
22 Tommy Kline Zone Five Racing 57:06.0
23 Tj Stone Stay Park City Cycling 57:12.0
24 John Hughes FFKR Velosport racing 57:12.1
25 Unknown Rider Salt Cycle 57:30.7 Teammate Top 5: Douglas Gibula
26 Jeremy Ward Zone Five Racing 57:32.7
27 Billy Rappleye Zone Five Racing 57:33.7
28 Casey Nielsen LiVeWell p/b Harristone 57:33.9
29 Devin Smith Bountiful Mazda Cycling Team 57:36.2
30 Jerald Hunsaker Bountiful Mazda Cycling Team 57:42.6
31 Ryan Smith Zone Five Racing 57:45.8
32 Stephen Cimino Ascent Cycling 57:56.8
33 Andrew Greco Hangar 15 57:56.8
34 Joshua Gilbert FFKR Architects racing 57:58.0
35 Adam Pellerin Troublemaker Cycling 57:58.0
36 Brian Meacham Contender Bicycles 57:58.0
37 Scott Miller LiVeWell p/b Harristone 57:58.1
38 Jackson Rayl Ascent Cycling p/b RB Health 57:58.1 Teammate Top 5: Luke Gangi-wellman
39 Alex Whitney 57:58.1
40 Connor Barrett Hangar 15 Bicycles 57:58.9
41 Daniel Sellers SaltCycle-Kestrel Wellness 58:10.6 Teammate Top 5: Douglas Gibula
Finishers: Cat 3: 35   Cat 4: 1   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Anthony Lemon 40:03.3
1
2 Miguel Guerra BCC 40:04.0
2
3 Kenneth Mayes Zanconato Racing 40:04.3
3
4 Greg Nichols LRC 40:04.4
4
5 Ryan Fowers Alcatrazz 40:04.6
5
6 Jose Medina 40:04.9
6
7 Troy Huebner Zone Five Racing 40:04.9
7
8 Stafford Rose Porcupine/Cityworks 40:04.9
8
9 Joseph Camire 40:05.0
9
10 Tyson Cook Bingham Cyclery-Peak Fasteners 40:05.2
10
11 Zach Petersen Pavestone Capital Cycling Team 40:05.3
11
12 Tim Frost 40:05.5
12
13 Stewart Gray 40:05.6
13
14 Jason Olsen 40:05.7
14
15 Morten Pedersen Pavestone Capital 40:05.9
15
16 Phillip Dahl Salt Lake Rouleur 40:05.9
16
17 Matthew Mcgarry 40:06.5
17
18 Richard Campbell Zone Five Racing 40:07.3
19 Thomas Torres Team Feral Catz 40:11.5
20 Adam Uribe Pavestone/Silverhawk 40:40.4
21 Kenneth Rayl Ascent Cycling p/b RB Health 41:01.4
22 Jared Weber Ascent Cycling p/b RB Health 41:02.0
23 Sean Jager Pavestone Capital Cycling Team 41:08.3
24 Kristopher Mahoney Zone Five Racing 41:32.9
25 Rick Mcgurk 41:46.3
26 Bradley Thurgood MILLION 43:00.2
27 Javier Campos Saltcycle Kestrell wellness 43:01.0
28 Bret Wilson 45:01.3
29 Jeffrey Juip PLAN7 DS 45:01.3
30 Zach Medlin Mi Duole Cycling 45:01.3
31 Jason Lux 45:01.3
32 Sean Peters Bohemian Racing 45:01.3
33 Aaron Branham Zanconato Racing 45:01.4 Teammate Top 5: Kenneth Mayes
Finishers: Cat 4: 30   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Joseph Cardon Nebo Cycling 44:32.7
1
2 Mitchell Child BAM 44:33.5
2
3 Nicholas Dorsett 44:34.7
3
4 Steve Harward Intermountain Live Well 44:37.2
4
5 William Black RMCC 44:38.1
5
6 Mitch Longson Mi Duole 44:38.5
6
7 Ben Omer Autoliv 44:38.6
7
8 Joel Draxler 44:38.8
8
9 Adam Ziegenfelder Ascent Cycling p/b RB Health 44:39.6
9
10 Neil Lande SPCC 44:43.0
1
11 Lance Lindberg Porcupine Cityworks 44:43.6
2
12 Chase Maires Zone Five Racing 44:44.0
3
13 Paul Reidy 44:45.3
4
14 Kasey Curtis 44:45.4
5
15 Eric Lauricella 44:46.3
6
16 Christopher Locandro 45:29.9
Off The Back
17 Matthew Brady Zone Five Racing 45:51.2
Off The Back
18 Nat Harward Intermountain Tri 46:30.2
Off The Back
19 Nick Coleman Salt Cycle Kestrel-Wellness 47:04.7
Off The Back
20 Juan Frutos Team UpCycle p/b St. Alphonsus 47:18.9
Off The Back
21 Unknown Rider 47:20.6
Off The Back
22 John Miranda Contender Bicycles 47:33.4
Off The Back
23 Tommy Anderson 47:33.9
Off The Back
24 Unknown Rider Contender 47:34.0
Off The Back
25 Stephen Kelly 47:43.5
Off The Back
26 Jefferson Bell Cicada Racing Inc 47:44.5
Off The Back
27 Rick Kuykendall The Cyclery Race Team 47:47.4
Off The Back
28 Nick Battaglia 47:58.1
Off The Back
29 Unknown Rider 48:01.1
Off The Back
30 Joe Ballent University of Utah 50:10.3
Off The Back
31 Victor Cruz Killing Time 50:12.2
Off The Back
32 Scott Baldwin EPIC 50:12.2
Off The Back
33 Justin Heise 50:12.3
Off The Back
Finishers: Cat 5: 16   Cat ?: 17  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Isaac Tuckett 30:55.2
2 Johann Moore 30:56.7
3 Owen Johnson BAM balanced art multisport 32:30.4
4 Jake Bowen 33:34.2
Finishers: Cat 5: 2   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Asher Stewart BAM 30:28.5
2 Evan Vanbrocklin BAM 32:30.4 Teammate Win: Asher Stewart
3 Peter Stack Kuhl 32:52.6
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jack Shuckra FFKR Architects racing 29:29.4
2 Lance Heaton FFKR Velosport racing 29:29.4
3 Joshua Gilbert FFKR Architects racing 29:49.5 Teammate Win: Jack Shuckra
4 Ian Frederick Society Cycles 30:25.2
5 Michael Wilson Society Cycles D.S. 30:54.0
6 Ben Frederick Zone Five Racing 31:45.7
7 Zach Despain LHM cycling 29:29.5
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 1   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
2 Abhimanyu Iyengar 35:01.6
20 Patrick Meirowitz Porcupine/City Works 32:52.4
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kevin Turchin Eliel Factory Team 43:55.1
Off The Front
2 Taylor Edwards Zone Five Racing 43:56.2
Off The Front
3 Matthew Wikstrom 43:57.1
Off The Front
4 John Osguthorpe LiVeWell p/b Harristone 43:57.8
Off The Front
5 Mark Flis Asend Nutrition 44:23.3
Off The Front
6 Nathan Manwaring Johnson Elite Orthodontics 44:23.4
Off The Front
7 Eric Gardiner Ski Utah | PLAN7 44:35.0
1
8 Scott Powers Zone Five Racing 44:35.4
2
Teammate Top 5: Taylor Edwards
9 Preston Edwards Zone Five Racing 44:35.6
3
Teammate Top 5: Taylor Edwards
10 Cam Candelaria LiVeWell p/b Harristone 44:35.9
4
Teammate Top 5: John Osguthorpe
11 Kenneth Mayes Zanconato Racing 44:36.4
5
12 Andrew Robinson Zone Five Racing 44:36.7
6
Teammate Top 5: Taylor Edwards
13 Devin Smith Bountiful Mazda Cycling Team 44:37.0
7
14 Chad Chenoweth Johnson Elite Orthodontics 44:37.0
8
15 Keith Norris Bountiful Mazda Cycling Team 44:38.0
9
16 Shaun Johnson CICADA 44:38.4
10
17 Joel Draxler FatBoy Ice Cream 44:38.6
11
18 Billy Rappleye Zone Five Racing 44:38.8
12
Teammate Top 5: Taylor Edwards
19 Andrew Moss US Military Endurance Sports 44:39.5
13
20 Lee Schultz Johnson Elite Orthodontics 44:40.9
14
21 Dan Hoopes Zone Five Racing 44:42.5
15
Teammate Top 5: Taylor Edwards
22 Matthew Jones SaltCycle-Kestrel Wellness 44:45.0
16
23 Unknown Rider 44:47.1
17
24 Jared Weber Ascent Cycling p/b RB Health 44:47.2
18
25 Aaron Olsen Ski City Cycling 44:47.8
19
26 Unknown Rider 44:49.1
20
27 Kelsey Backen Team UpCycle p/b St. Alphonsus 44:51.5
21
28 Unknown Rider 44:52.1
22
29 Ryan Smith Zone Five Racing 45:01.8 Teammate Top 5: Taylor Edwards
30 Josh Henderson Plan 7 DS 46:07.7
Off The Back
31 Chris Fry Killin Time Cycling 47:39.3
Off The Back
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 8   Cat 3: 8   Cat 4: 4   Cat 5: 2   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Christoph Heinrich KUHL Cycling Team 44:26.2
2 Brent Cannon Team Elevate 44:34.3
1
3 Vigen Sarkisian Armenia-Porcupine 44:34.7
2
4 Thomas Pitcher Pavestone / Silverhawk 44:37.3
3
5 Greg Nichols LRC 44:37.6
4
6 Kyle Brown 44:37.7
5
7 Kenneth Morris Ski City Cycling Team 44:37.9
6
8 David Wood Kuhl 44:38.0
7
9 Jared Kirby Bountiful Mazda Cycling Team 44:38.0
8
10 Jon Gallagher One2Go Event Services/Rule 76 R 44:38.3
9
11 Unknown Rider 44:41.1
10
12 Trenton Higley X-Men 44:41.6
11
13 Alex Lizarazo America First Cycling Team 44:46.8
14 Stephan Todd wahl Cicada Racing Inc. 44:47.9
15 Stephen Rogers Porcupine 44:48.2
16 Seth Bradley DNA CYCLING 44:48.8
17 Art O'connor Plan7/WUKAR Fit 44:50.3
18 Andre Gonzalez Ski City Cycling 44:53.4
19 Joseph Camire Logan Race Club 44:59.3
20 Kenneth Rayl Ascent Cycling p/b RB Health 45:07.7
21 Sean Jager Pavestone Capital Cycling Team 45:16.5
Off The Back
22 Todd Mckee NEBO Cycling 45:28.9
Off The Back
23 Jeffrey Eckert Elko Velo 46:53.1
Off The Back
24 Eric Martin 47:06.3
Off The Back
25 Uel Archuletta Bingham/Peak Fasteners 47:37.4
Off The Back
DNF James Stratton NEBO Cycling
DNF Edward Kilbourn Cicada Racing inc
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 9   Cat 3: 9   Cat 4: 6   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mark Schaefer Maddog Racing PB Hammer Nutriti 0:35:00
1
2 Dennis Porter Castle & Cooke Mortgage 0:35:00
2
3 Todd Taft Kuhl Cycling 0:35:00
3
4 Scott Mathewson Contender 0:35:00
4
5 Stephen Tueller Bountiful Mazda Cycling Team 0:35:00
5
6 Paul Hughes Velosport Racing 0:35:00
6
7 David Showalter America First Cycling Team 0:35:00
7
8 Barry Makarewicz Kuhl Cycling Team 0:35:00
8
9 Michael Murray S2C Cycling 0:35:00
9
10 Paul Lastayo KUHL Cycling Team 0:35:00
10
11 Marc Harrison BAM 0:35:00
11
Finishers: Cat 2: 4   Cat 3: 6   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dirk Cowley RaceDay Event Software 0:35:00
1
2 Jeff Schall Porcupine/CityWorks Cycling 0:35:00
2
3 Jerald Hunsaker Bountiful Mazda Cycling Team 0:35:00
3
4 Norman Frye Ski City Cycling 0:35:00
4
5 Joe Brubaker KUHL 0:35:00
5
6 Andres Maricq 0:35:00
6
7 Charles Palmer VELOSPORT RACING 0:35:00
7
8 Bob Walker Bountiful Mazda Cycling Team 0:35:00
8
Teammate Top 5: Jerald Hunsaker
9 Stephen Coleman MiDuole 0:35:00
9
10 Rick Kuykendall The Cyclery Race Team 0:35:00
10
Finishers: Cat 3: 7   Cat 4: 2   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ravell Call Bountiful Mazda Cycling Team 0:35:00
1
Finishers: Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ken Louder VeloSport Racing 0:35:00
1
2 Henry Ebell Porcupine Racing/City Works 0:35:00
2
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Katherine Shields Bingham Cyclery Peak Fasteners 57:11.2
2 Finn Taylor Specialized Wolfpack p/b Jakroo 57:11.4
3 Angela Howe Bingham Cyclery Peak Fasteners 57:11.8 Teammate Win: Katherine Shields
4 Alison Frye Ski City Cycling 57:12.2
5 Breanne Nalder PLAN7 DS 57:14.7
6 Kelly Hunsaker P7DS Cycling Team 57:22.2
7 Colleen Neider 57:22.3
8 Shannon Tuddenham 57:22.3
DNF Jannalyn Luttrell dnf
DNF Jillian Gardner dnf
DNF Ingrid Hansen dnf
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 4   Cat 3: 5   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
16 Jeff Turk SaltCycle-Kestrel Wellness 54:48.4
17 Lance Heaton FFKR Velosport racing 54:51.9
Finishers: Cat 3: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jamie Linde Zone Five Racing 42:21.5
2 Bri Hoopes Zone Five Racing 42:23.5 Teammate Win: Jamie Linde
3 Jenna Goodrum Balanced Art Multisport 42:25.5
4 Liz Apking Zone Five Racing 42:25.8 Teammate Win: Jamie Linde
5 Ashley Kline 42:29.7
6 Amy Stanfield Porcupine/Cityworks Cycling Tea 42:40.6
7 Jessica Hansen Zone Five Racing 42:41.8 Teammate Win: Jamie Linde
8 Aspen Hassell Porcupine/City Works 43:52.7
9 Mackenzie Meirowitz Porcupine/City Works 44:31.0
10 Tara Mcgarry 44:42.2
11 Charlotte Holbein 44:42.3
12 Courtnie Tupai Balanced Art Multisport 44:42.3 Teammate Top 5: Jenna Goodrum
13 Bridget Fowers Zanconato Racing 44:42.3
Finishers: Cat 4: 4   Cat 5: 4   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Samantha Scott Team VeloSport Junior Dev Irvin 29:43.8
1
Finishers: Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Aunika Kemp Kuhl Cycling Team 29:46.8
2 Ashlyn Hicken BAM Junior 30:57.6
3 Maren Kelly 30:54.2
4 Ananya Iyengar 31:26.1
5 Unknown Rider 33:55.1
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mackenzie Meirowitz Porcupine/City Works 29:46.1
2 Veronica Scott BYRDS Boise Young Rider Devo Sq 32:31.0
Finishers: Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nina Wade Zanconato Racing 44:01.4
2 Breanne Nalder PLAN7 DS 44:05.0
3 Adrienne Tyler Zanconato Racing 44:06.3 Teammate Win: Nina Wade
4 Bri Hoopes Zone Five Racing 44:10.1
5 Liz Apking Zone Five Racing 46:47.5
6 Rachel Cieslewicz 46:01.1
7 Shannon Tuddenham PLAN7 DS 46:41.8 Teammate Top 5: Breanne Nalder
8 Colleen Neider PLAN7DS 46:42.1 Teammate Top 5: Breanne Nalder
9 Amy Heaton 46:42.1
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Alison Frye Ski City Cycling 44:04.0
1
2 Kelly Hunsaker PLAN7 DS 44:04.4
2
Finishers: Cat 3: 2